٢٣:١٥ - جمعه ٣٠ آبان ١٣٩٩

خاکسپاری بیماران کرونایی در دنا با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی + تصویر

مدیر شبکه بهداشت و درمان دنا از خاکسپاری اموات مبتلا به کرونا در دنا با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و همچنین نظارت دقیق بهداشت و درمان دنا خبر داد

١١:٥٥ - سه شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٩

اهدا یک دستگاه ویدئو لارنگوسکوپ توسط سازمان بهداشت به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج

سرپرست بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: سازمان بهداشت جهانی (WHO) با همکاری ICERP در راستای تامین و توزیع تجهیزات ضروری بیمارستانی برای تشخیص و درمان کووید 19، یک دستگاه ویدئو لارنگوسکوپ به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج اهدا کرد.

٠٩:٤٤ - دوشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٩

اطلاعیه مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

١٠:٣٣ - پنج شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٩

توزیع ماسک بین مردم روستای توگبری توسط دکتر مرکز کره شهبازی

خانم دکتر طاعت زاده؛ پزشک مرکز خدمات جامع سلامت روستایی کره شهبازی به منظور فرهنگ سازی و تشویق به رعایت دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا در روستاها، اقدام به توزیع ماسک در میان مردم روستای توگبری شهرستان چرام نمود.

١٤:١٩ - چهارشنبه ٢١ آبان ١٣٩٩

گزارش تصویری بازدید کارشناسان اداره بازرسی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از بیمارستان شهید جلیل یاسوج

کارشناسان ادره بازرسی و حراست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همراه کارشناسان معاونت درمان این دانشگاه جهت ارزیابی مشکلات تجهیزاتی و وسایل حفاظت شخصی کادر درمان و سایر پرسنل از بخش ای سی یو و سایر بخش های بیمارستان شهید جلیل یاسوج بازدید کردند.

١١:٠٢ - دوشنبه ١٩ آبان ١٣٩٩

تقدیر معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی و مدیران این حوزه از مدیران اسبق این معاونت

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی استان طی نشستی که صبح امروز برگزار شد از مدیران اسبق این حوزه تقدیر کرد.

١١:٢٩ - يکشنبه ١٨ آبان ١٣٩٩

گرامیداشت روز رادیولوژی در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت+تصاویر

به مناسبت روز جهانی رادیولوژی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه، سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت به همراه مسئولین شبکه و بیمارستان با حضور در بخش MRI بیمارستان، این روز را به متخصصین و کارشناسان عرصه پرتونگاری این مرکز با اهداء گل تبریک گفتند.


2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>