چاپ        ارسال به دوست

سومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی در گچساران برگزار شد/بازگشایی کشتارگاه دام گچساران در آینده نزدیک

سومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان گچساران با حضور مسئولین ادارات مرتبط و به ریاست فرماندار شهرستان گچساران در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گچساران، دکتر سهراب صیدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران به عنوان دبیر جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان اظهار داشت:جلسه شورای سلامت وامنیت غذایی از جمله جلسات مهم شهرستان است که در آن مواردی مصوب می شود که اگر عملی اجرا نشوند، باعث ایجاد مشکلات بهداشتی برای مردم میگردد، لذا توجه بیشتر و همکاری بهتر مسئولین را می طلبد.

 وی افزود: عدم حضور بعضی از مسئولین در این جلسه غیر قابل توجیه است و از حساسیت جلسه می کاهد.

در ادامه مهندس خوان پایه فرماندار شهرستان گچساران به عنوان رئیس جلسه، بر حضور همه مسئولین ادارات مرتبط  در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان تاکید کرد.

وی بعد از استماع بندهای صورت جلسه قبل، در خصوص جمع اوری حیوانات ولگرد ناقل بیماری در شهر، توسط شهرداری اظهار داشت: دراسرع وقت شهرداری نسبت به ارائه راه حل کوتاه مدت اقدام نماید.

فرماندار گچساران با توجه به شروع کمپین پیاده روی از 12 آبان ماه از مسئولین ادارات حاضر در جلسه خواست: اطلاع رسانی بیشتری جهت جلب توجه کارکنان خود و خانواده هایشان و مردم، به مسئله ورزش و پیاده روی، بعنوان یکی از راه های پیشگیری از بیماری هایی مانند دیابت و بیماری های قلبی و عروقی بعمل آید.

مهندس خوان پایه گفت: صدا وسیما ورسانه هامی توانند نقش مهمی دراین خصوص ایفا کنند.

نماینده شهرداری دراین جلسه نیز خبرازبازگشایی کشتارگاه دام گچساران که جهت تعمیرات اساسی تعطیل شده بود درآینده نزدیک خبر داد.

به گزارش وب دا: موارد دیگری مانند: بررسی مشکلات آب آشامیدنی بعضی روستاها، برگزاری کارگاه دیابت جهت کارکنان ادارات باتوجه به هفته دیابت،وتهیه مواد غذایی سالم جهت حیوانات از مراکزفروش مجاز، دراین جلسه مطرح وپیگیری گردید.


١٢:٠٠ - سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٢٧١    /    تعداد نمایش : ٨٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج