چاپ        ارسال به دوست

درمان قطعی بیمار مبتلا به سکته مغزی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج

متخصص مغز و اعصاب بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: خوشبختانه، کادر درمانی بخش مغز و اعصاب به همراه اورژانس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج، موفق به درمان به موقع و قطعی بیمار مبتلا به سکته مغزی شده اند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر سعید رزمه ابراز داشت: بیماری 55 ساله با علائمی همچون فلجی ناگهانی اندام های سمت چپ و تاری دید مراجعه کردند که پس از تجویز داروهای اورژانسی به تدریج توانایی حرکت و بهبود وضعیت بینای در این فرد مشاهده شد.

وی ادامه داد: این بیمار سه روز در بخش بیماران مبتلابه سکته مغزی بستری بوده که پس از طی مراحل درمانی به صورت کامل  مرخص شد.

وی با اشاره به اینکه سه ساعت اولیه بروز سکته مغزی زمان طلایی درمان است، اظهار داشت: در صورت بروز حملات سکته مغزی، مراجعه سریع به بیمارستان ها و مراکز درمانی در کاهش عوارض وارده به بیمار و درمان وی موثر خواهد بود.

دکتر رزمه اضافه کرد: در طی چند ماه اخیر بیش از 100 مریض مبتلا به سکته مغزی به بیمارستان شهید بهشتی مراجعه کرده اند که از این تعداد 15 نفر تحت درمان دارویی قرار گرفته و 13 نفر از این تعداد بهبودی بالای 80 درصد داشته اند.6 


١٥:١٤ - سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢٤٧١    /    تعداد نمایش : ٣٨٨٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج