چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت نكوداشت هفته سلامت؛

همايش پياده روي و پاك سازي قسمتي از پارك جنگلي شهر ياسوج + عکس

کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت استان همايش پياده روي و پاك سازي قسمتي از پارك جنگلي شهر ياسوج به مناسبت نكوداشت هفته سلامت با حضور گروهاي مختلف خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ حسین فروزان گفت: همايش پياده روي و پاك سازي قسمتي از پارك جنگلي  شهر ياسوج به مناسبت نكوداشت هفته سلامت با حضور گروه هاي مختلف و با همكاري گروه كوهنوردي سلامت كوهستان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، انجمن رفتگران طبيعت، انجمن حاميان طبيعت زاگرس و نهضت سبز زاگرس در جهت فرهنگ سازي و ترويج فرهنگ حفاظت از محيط زيست اقدام به پاك سازي منطقه نمودند.

وی ادامه داد: اين برنامه كه با حضور دوستداران سلامت محيط برگزار شد، دو كاميون زباله از منطقه جمع آوري و با همكاري مسئولين محترم و پرسنل زحمتكش شهرداري به محل دفن شهر ياسوج انتقال داده شدند.

فروران تصریح کرد: پراكندگي زباله خانگي در شهر و طبيعت بخصوص تفرجگاهاي طبيعي و نبود متولي جهت نظافت بموقع آن باعث آلوده نمودن محيط زيست و تهديد سلامت انسان ،محيط زيست و جانوران را باعث گرديده است.كاهش پسماند توليدي، بازيافت زباله از مبدا و رعايت اصول مهندسي و بهداشتي در انتخاب و آماده سازي محل دفن و دفن بهداشتي زباله و اجتناب از سوزاندن و تلنبار و رها نمودن زباله در محيط زيست از مهم ترين برنامه ها براي حفظ محيط زيست و سلامت انسان مي باشد.   

خبر: سید عبدالسجاد حکمت زاده


٠٧:٣٨ - چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٤٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٢٨٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج